Попільнянська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

- Провідного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інвестицій;

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, (спеціаліста), магістра; досвід роботи у сфері житлово-комунального господарства або інвестиційної діяльності; стаж роботи в державних органах не менше 3-х років; вільне володіння державною мовою; вміння працювати на комп`ютері.

- Спеціаліста відділу фінансів, економічного розвитку.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, (спеціаліста), магістра; досвід роботи у сфері фінансово-економічної діяльності; стаж роботи в державних органах не менше 3-х років; вільне володіння державною мовою; вміння працювати на комп`ютері.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення оголошення.

Для одержання додаткової інформації та подання документів звертатися за адресою: Попільнянська селищна рада, смт. Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7, кабінети 218, 219, 221.