Попільнянська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Попільнянська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

-         спеціаліста І категорії відділу культури, туризму, молоді та спорту, сім ̕ї та дітей Попільнянської селищної ради;

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища бухгалтерська за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, (спеціаліста); стаж роботи за фахом бухгалтера у бюджетній сфері не менше 1 року; вільне володіння державною мовою; вміння працювати на комп ̕ютері.

-         спеціаліста з комунальних питань юридичного відділу.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, (спеціаліста); стаж роботи за фахом юриста не менше 1 року; вільне володіння державною мовою; вміння працювати на комп ̕ютері.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення оголошення.

Для одержання додаткової інформації та подання документів звертатися за адресою: Попільнянська селищна рада, смт Попільня, вул.Б.Хмельницького, 7, кабінети 218, 217, 220.