Попільнянська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до рішення Попільнянської селищної ради від 27 березня 2018 року № 466 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Попільнянської селищної ради Житомирської області» селищна рада оголошує конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Попільнянської селищної ради Житомирської області».

Вимоги до кандидатів:

Наявність вищої освіти не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи не менше п’яти років за фахом. Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютерною технікою. У конкурсі можуть брати участь тільки педагогічні працівники.

За додатковою інформацією звертатися у відділ освіти Попільнянської селищної ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 7, смт Попільня, каб. 304, 306, телефон 5-10-73, 5-12-41.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення оголошення.