Оголошення про заміщення вакантної посади гуманітарного відділу Попільнянської селищної ради

Попільнянська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста у справах дітей гуманітарного відділу.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища педагогічна або юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування  та державній службі не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; вміння працювати на комп ’ютері.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення оголошення.

Для інформації та подання документів звертатися за адресою: Попільнянська селищна рада, смт Попільня, вул.Б.Хмельницького,7, кабінет № 220, 218.