План роботи Попільнянської селищної ради на І півріччя 2016 року

роботи Попільнянської селищної ради на І півріччя 2016 року

Зміст заходу Термін виконання Відповідальні виконавці
1.

Перелік питань для розгляду на  сесії

селищної ради

1.1. Про виконання селищного бюджету за 2015 рік І квартал Редчиць Н.М.

Про хід виконання Програми соціально-

економічного розвитку Попільнянської селищної

ради за 2015 рік

І квартал Можарівський О.О.
 1.3. Звіт селищного голови пророботу ради у 2015 році І квартал

Можарівський О.О.

Керівники структуриних підрозділів селищної ради

1.4 Про затвердження ставок земельного податку та розміру орендної плати на 2016 рік І квартал

Мельник Л.М.

1.5 Земельні питання І квартал Мельник Л.М.
1.6 Про внесення змін до селищного бюджету ІІ квартал Редчиць Н.М.
1.7 Про виконання селищного бюджету за І квартал 2015 року ІІ квартал Редчиць Л.М.
1.8 Про місцеві податки і збори та ставки єдиного податку на 2017 рік ІІ квартал

1.9 Про план роботи селищної ради на ІІ півріччя 2016 року ІІ квартал

Степанюк В.Г.

1.10 Земельні питання ІІ квартал Мельник Л.М.
2 Розгляд питань на засіданнях постійних комісій селищної ради
2.1. Про виконання селищного бюджету за  2015 рік І квартал Комісія з питань бюджету, фінансів, економічного і соціального розвитку та комунальної власності.
2.2.

Про хід виконання Програми соціально-

економічного розвитку Попільнянської селищної

ради  на 2016 рік.

І квартал

2.3 Про затвердження ставок земельного податку та розміру орендної плати на 2016 рік І квартал Комісія з питань бюджету, фінансів, економічного і соціального розвитку та комунальної власності.
2.4

Земельні питання

2.5 Про роботу комунального підприємства «Гарант» І квартал Комісія з питань житлово – комунального господарства, благоустрою та з земельних ресурсів.
2.6 Про внесення змін до селищного бюджету ІІ квартал  Комісія з питань бюджету, фінансів, економічного і соціального розвитку та комунальної власності.
2.7

Про виконання селищного бюджету за І квартал

2016 року

ІІ квартал Комісія з питань бюджету, фінансів, економічного і соціального розвитку та комунальної власності.
2.8

Про виконання депутатських повноважень

депутатами селищної ради

2.9

Земельні питання

ІІ квартал Комісія з питань житлово – комунального господарства, благоустрою та з земельних ресурсів.
2.10 Про план роботи селищної ради на ІІ півріччя 2016 року ІІ квартал Комісія з питань регламенту, депутатської етики, контролю за виконанням рішень, законності, правопорядку та гуманітарних питань.
3. Наради,  семінари:
3.1. Семінар голів та секретарів постійних комісій селищної ради І-ІІ квартал

Степанюк В.Г.

3.2 Проводити щотижневі наради з працівниками апарату та керівниками структурних підрозділів селищної ради І-ІІ квартал (понеділок)

Середа Т.П.

4 Питання, які знаходяться на постійному контролі І-ІІ квартал

Можарівський О.О.

4.1 Про виконання селищного бюджету на 2016 рік. І-ІІ квартал Редчиць Н.М.
4.2 Рішення сесій селищної ради згідно строків їх виконання. Відповідно контрольних строків Степанюк В.Г.
4.3 Виконання актів та доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень, доручень голови обласної,  районної державної адміністрацій

5 Організаційно-масова робота
5.1 Забезпечити своєчасний розгляд звернень громадян та їх аналіз І-ІІ квартал Посадові особи селищної ради
5.3