План роботи виконкому на ІІ квартал 2017 року

рішення виконавчого комітету селищної ради

від   21.03.2017  №  41

роботи виконавчого комітету

Попільнянської селищної ради

на ІІ квартал 2017 року

І. КАЛЕНДАР

проведення засідань виконкому селищної ради:

19 квітня

19 травня

20 червня

ІІ. ОСНОВНІ ПИТАННЯ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА ЗАСІДАННЯХ ВИКОНКОМУ:

Про завдання виконкому, підприємств, установ, організацій усіх форм власності розміщених на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади по дотриманню та забезпеченню правил благоустрою.

Інформує: Середа Т.П.

(квітень)

Про підняття тарифів на комунальні послуги.

Інформує: Антонець А.А.

(травень)

Про здійснення контролю за додержанням земельного законодавства, використання земель, надходження коштів від оренди землі.

Інформує: Борщ В.Б.

(червень)

ІІІ. РОБОТА КОМІСІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ:

1) Засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян:

- розгляд заяв, скарг громадян.

Постійно

2) Підготовка і проведення засідання громадської комісії у справах дітей.

Постійно

3) Проводити засідання адмінкомісії.

По мірі необхідності

4) Проводити засідання житлової комісії.

По мірі необхідності

5) Проводити засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги.

По мірі необхідності

6) Підготовка і проведення конкурсної комісії на зайняття вакантних посад.

IV. МАСОВІ ЗАХОДИ:

16 квітня – Пасха;

1-2 травня – День міжнародної солідарності трудящих;

9 травня – День Перемоги. 72 річниця перемоги у Великій Вітчизняній війні;

4 червня – Трійця;

28 червня – День Конституції України;

V. ІНШІ ПИТАННЯ:

1) Проведення прийому громадян.

Щоденно – згідно графіка

2) Розгляд заяв і звернень громадян.

Щоденно – працівники виконкому

3) Робота по мобілізації коштів до селищного бюджету.

Постійно – члени виконкому

4) Контроль санітарного стану територіальної громади.

Постійно – члени виконкому.