План роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради на І квартал 2017 року

до рішення виконавчого комітету

від   25.01.2017     № 2

роботи виконавчого комітету

Попільнянської селищної ради

на І квартал 2017 року

І. КАЛЕНДАР

проведення засідань виконкому селищної ради:

24 січня

21 лютого

21 березня

ІІ. ОСНОВНІ ПИТАННЯ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА ЗАСІДАННЯХ ВИКОНКОМУ:

Про Програму соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

Інформує: Можарівський О. О.

(січень)

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку селища Попільня на 2016 рік.

Інформує: Можарівський О. О.

(січень)

Звіт комунального підприємства «Гарант» про роботу у 2016 році та план роботи на 2017 рік.

Інформує: Антонець А. А.

(лютий)

Про результати виконання селищного бюджету за 2016 рік.

Інформує: Редчиць Н. М.

(лютий)

Про благоустрій населених пунктів об’єднаної територіальної громади.

Інформує: Березюк О. В.

(березень)

ІІІ. РОБОТА КОМІСІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ:

1) Засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян:

- розгляд заяв, скарг громадян

Постійно

2) Підготовка і проведення засідання громадської комісії у справах дітей.

Постійно

3) Проводити засідання адмінкомісії.

По мірі необхідності

4) Проводити засідання житлової комісії.

По мірі необхідності

5) Проводити засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги.

По мірі необхідності

6) Підготовка і проведення конкурсної комісії на зайняття вакантних посад.

IV. МАСОВІ ЗАХОДИ:

1 січня – Новий Рік;

7 січня – Різдво Христове;

19 січня – Хрещення Господнє;

22 січня – День Соборності України;

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту;

29 січня – День пам’яті героїв Крут;

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав;

20-26 лютого – Масляна;

21 лютого – День рідної мови;

8 березня – Міжнародний Жіночий День;

13 березня – День працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

V. ІНШІ ПИТАННЯ:

1) Проведення прийому громадян.

Щоденно – згідно графіка

2) Розгляд заяв і звернень громадян.

Щоденно – працівники виконкому

3) Робота по мобілізації коштів до селищного бюджету.

Постійно – члени виконкому

4) Контроль санітарного стану територіальної громади.

Постійно – члени виконкому.

Секретар ради                                                       В. М. Ільїна