План роботи селищної ради на І півріччя 2017 року

від 10.02.2017  40

ПЛАН  РОБОТИ

селищної ради на І півріччя 2017 року

І. Перелік питань для розгляду радою на пленарних засіданнях:

1) Про Програму соціально-економічного розвитку Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

2) Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету на 2016 рік.

3) Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

4) Про затвердження Статуту Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади Попільнянського району Житомирської області.

5) Про затвердження місцевих податків, зборів, ставок єдиного податку на 2018 рік.

ІІ. Питання для вивчення та розгляду постійними комісіями ради:

1. Постійна комісія селищної ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

2) Про затвердження місцевих податків, зборів, ставок єдиного податку на 2018 рік.

3) Про реєстрацію майна комунальної власності територіальної громади.

4) Питання, пов’язані з підготовкою чергових сесій ради.

2. Постійна комісія селищної ради з питань земельних відносин, будівництва та житлово-комунального господарства.

3) Про проведення інвентаризації земель на території громади.

4) Питання, пов’язані з підготовкою чергових сесій ради.

1. Про медичне обслуговування жителів громади.
  2. Про підготовку до проведення літньої оздоровчої компанії для дітей.
  3. Про стан криміногенної ситуації в підлітковому середовищі на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.
    1. Питання, пов’язані з підготовкою чергових сесій ради.

ІІІ. Організаційно-масові заходи

Участь в організації заходів в громаді у зв’язку з відзначенням державних та професійних свят.

Керівництво ради, апарат ради