План роботи виконкому Попільнянської селищної ради на ІV квартал 2016 року

П Л А Н

роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

на 1V квартал 2016  року.

1.ОРГАНІЗАЦІЙНА  РОБОТА:

26   жовтня

-         Про підсумки  виконання Програми соціально-економічного розвитку селища за 9 місяців 2016 року.

Інформує : Березюк О.В.

-         Про  підсумки виконання селищного бюджету за 9 місяців 2016 року.

Інформує: Редчиць Н.М.

29  листопада

-         Про  роботу виконавчого комітету Попільнянської селищної ради в 2016 році.

Інформує: Середа Т.П.

26 грудня

-         Про  Програму соціально-економічного розвитку селища Попільня на 2017 рік.

Інформує: Березюк О.В.

-         Про селищний бюджет на 2017 рік.

Інформує: Редчиць Н.М.

-         Про стан  роботи із зверненнями громадян  натериторії   селищної  ради.

Інформує: Степанюк В.Г.

2. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ РІШЕНЬ ВИЩЕСТОЯЩИХ ОРГАНІВ   ТА СВОЇХ ВЛАСНИХ:

Розпорядження голови райдержадміністрації /згідно плану контролю, який щомісячно надсилається сектором контролю райдержадміністрації/ та рішень виконавчого комітету.

3.ЗАСІДАННЯ КОМІСІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ:

3.1. Засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян:

- розгляд заяв, скарг громадян.

Постійно.

3.2. Підготовка і проведення засідання громадської комісії у справах дітей з питань :

-         Про запобігання бездоглядності в 2016 році.

-         Про заходи щодо попередження скоєння злочинів неповнолітніми у вечірній час.

Інформує: Садова Н.О.

4.МАСОВІ ЗАХОДИ:

4.1. День захисника України                                      14.10.2016 року

4.2. День Українського козацтва                                14.10.2016 року

4.3. Покрова Пресвятої Богородиці                            14.10.2016 року

4.4. Участь у проведенні заходів з нагоди дня людей похилого віку.

Жовтень - грудень

5.ІНШІ ПИТАННЯ:

5.1. Проведення прийому громадян

Щоденно  - згідно графіка

5.2. Розгляд заяв і звернень громадян

Щоденно  - працівники виконкому

5.3. Робота по мобілізації коштів до селищного бюджету

Постійно  - члени виконкому.

Секретар виконкому                                                    В.Г.Степанюк