П Л А Н роботи Попільнянської селищної ради на II півріччя 2016 року

Додаток до рішення дев`ятої сесії                                                                                   селищної ради VII скликання                                                                                        від 23.06.2016 року. № 53

П Л А Н

роботи Попільнянської селищної ради на II півріччя 2016 року

1. КАЛЕНДАР

Проведення сесій селищної ради

18 серпня

20 жовтня

1. ОСНОВНІ ПИТАННЯ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА ПЛЕНАРНОМУ ЗАСІДАНІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

1.Про виконання селищного бюджету за перше півріччя 2016 року.

Редчиць Н.М. –  головний бухгалтер

2.Про виконання Програми соціального і економічного розвитку селища за перше півріччя 2015 року.

Березюк О.В. – спеціаліст по житлово-

комунальному господарству

3. Про порядок забезпечення виконання Правил благоустрою суб`єктами господарювання на території Попільнянської селищної ради.

Березюк О.В. – спеціаліст по житлово-

комунальному господарству

4. Розгляд заяв з питань землекористування.

Мельник Л.М. – спеціаліст – землевпорядник

5. Про внесення змін до селищного бюджету.

Редчиць Н.М. – головний бухгалтер.

III. ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ, ПЕРЕВІРКА ВИКОНАННЯ ЯКИХ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ У II ПІВРІЧЧІ 2016 РОКУ.

1. Рішення 17 сесії VI скликання від 25.11. 11 «Про затвердження Правил благоустрою».

2.  Рішення 2 сесії VII скликання  від  21.12.2016  року № 18  «Про селищний бюджет на 2016 рік».

3. Рішення 3 сесії VII  скликання від  27.01.2016 року № 44  «Про затвердження Програми соціально – економічного розвитку селища на 2016 рік».

4. Рішення 29 сесії VI скликання від 18.01.2013 року «Про пайову участь у розвитку інфраструктури селища Попільня».

5. Дотримання вимог Закону України від 06.10.1998 року № 161 – XIV «Про оренду землі».

6. Рішення 33 сесії VI скликання від 25.06.2013 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель Попільнянської селищної ради».

7. Рішення 39 сесії VI скликання від 26.12.2013 року «Про прийняття до розрахунку розміру орендної плати відсотків нормативної грошової оцінки земельних ділянок».

8. Рішення 42 сесії VI скликання від 14.05.2014 року «Про селищну цільову Програму забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2014 – 2017 роки».

9. Рішення 50 сесії VI скликання від 24.04.2015 року № 894  «Про затвердження  Програми будівництва (придбання)    доступного житла селища Попільня на 2015 – 2017 роки».

10. Рішення 6 сесії VII скликання від 30.03.2016 року № 93 «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в смт Попільня на 2016 рік».

11. Рішення 6 сесії VII скликання від 30.03.2016 року № 92 «Про затвердження Програми «Питна вода селища Попільня на період 2016 –ь 2020 роки».

12. Рішення 3 сесії VII скликання від 27.01.2016 року № 58 «Про надання згоди на добровільне об`єднання територіальних громад».

IV. ПИТАННЯ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ І РОЗГЛЯДУ ПОСТІЙНИМИ КОМІСІЯМИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ, ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

1.Про встановлення батьківської плати.

2. Про стан надходження батьківської плати до бюджету селищної ради.

3. Про дотримання норм вартості харчування в дошкільних навчальних закладах.

4. Про виконання бюджету селищної ради у 2016 році.

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА З ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

1. Про благоустрій селища та впорядкування вулиць.
  2. Про роботу комунального підприємства «Гарант» територіальної громади селища Попільня.
  3. Про сплату орендної плати за оренду земельних ділянок на території селищної ради.
  4. Про правовстановлюючі документи на земельні ділянки юридичних та фізичних осіб.
  5.  Розгляд заяв з питань землекористування.

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ, КОНТРОЛЮ ЗА ВИКОНАННЯМ РІШЕНЬ, ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ ТА ГУМАНІТАРНИХ  ПИТАНЬ

1.Про виконання депутатських повноважень депутатами селищної ради.

2.Про план роботи селищної ради на 1 півріччя  2017 року.

V. ОСНОВНІ ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

1. Контроль санітарного стану селища та дотримання Правил благоустрою.

(депутати селищної ради протягом півріччя).

2.Здійснення перевірки сплати земельного податку та орендної плати за землю юридичними та фізичними особами.

(Редчиць Н.М.,  спеціаліст - землевпорядник, протягом півріччя)

1. Спільно з кримінальною міліцією у справах неповнолітніх проведення рейдів по місцях відпочинку молоді.

(Садова Н.М. – протягом півріччя)

1. Проведення  реконструкції  кладовища, скверу та алеї Слави.

(Можарівський О.О. -  протягом  півріччя).

1. Брати участь в організації та проведенні державних свят, визначених законодавством України.

(Можарівський О.О. – протягом півріччя)

Секретар селищної ради                                         В.Г.Степанюк.