ІНСТИТУТ ПОЛІТИЧНОЇ ОСВІТИ ПОВІДОМЛЯЄ

Інститут Політичної Освіти з приємністю повідомляє про початок навчань для громадських активістів щодо актуальних питань місцевого самоврядування та децентралізацій них процесів!

Навчання відбуватимуться в рамках проекту «Посилення місцевої демократії», який Інститут Політичної Освіти реалізовує завдяки підтримці Національного Фонду підтримки Демократії (NED)

До участі у навчаннях запрошуються громадські активісти з усіх регіонів України, які бажають посилити свої знання у царині місцевого самоврядування для того щоб сприяти децентралізаційним процесам у своїх регіонах.

Загалом у першому півріччі 2019 року ІПО організує по одному триденному семінару для 4-ьох груп учасників (по 25 осіб), сформованих на конкурсних засадах.

Документи, що повинен надати кандидат на навчання:*
1. Заповнена анкета (додається);
2. Резюме (коротка біографія та досвід громадської діяльності);
3. Рекомендація від організації, яка делегує учасника (осередок партії, громадська організація, місцева рада, авторитетна особа тощо).

Критеріями відбору будуть:
• наявність повного пакету документів, надісланого кандидатом(ою) до участі в навчанні;
• мотивація;
• рівномірне регіональне представництво;
• гендерний баланс.

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний!!!! пакет документів.
    Документи можна надсилати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою NED.
    Остання дата надсилання документів: 18 січня 2019 року.
    Про результати відбору кандидатів буде повідомлено не пізніше 21 січня 2019 року.
    Організаційні питання:
    Витрати (транспортні (частково), проживання, харчування) беруть на себе організатори.

Додаткову інформацію та анкети учасників ви можете знайти на сайті Інституту Політичної Освіти  www.ipo.org.ua або звернувшись за телефонами:

(044) 278-55-43 (офіс ІПО);

Проект «Посилення місцевої демократії»
реалізується Інститутом Політичної Освіти за сприяння
NED (National Endowment for Democracy)