• На головну

Шановні мешканці Попільнянської об’єднаної територіальної громади!

Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! З новим щастям, з новими планами та новими звершеннями!

Рік, що відходить, є визначальним для нашої громади, адже за цей короткий час нам вдалось успішно розв’язати низку важливих питань і закласти у стратегічний план нові проекти та впевнено обрати шлях до подальшого розвитку інфраструктури.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2018-ий рік був насичений подіями,

громади і всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення наміченого у життя, принесе стабільність, благополуччя інапруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

У переддень Нового року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, в процвітання нашої добробут.

Бажаю всім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Увійдімо у Новий рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Олег МОЖАРІВСЬКИЙ,

Попільнянський селищний голова.