Відкриття ялинки у Попільні

Як і кілька попередніх років, новорічну ялинку у Попільні встановлено біля центру культури і дозвілля. А відкриття її відбулося за традицією 19 грудня, у день Святого Миколая.

Задовго до початку святкової церемонії біля центру культури і дозвілля вже грала музика, скликаючи дітвору до ялинки. А хлопчики і дівчатка, повертаючись зі школи, розглядали зелену красуню, пізнавали кожен свої іграшки на ній. Як і в попередні роки, багато їх школярі виготовили своїми руками.

О шістнадцятій годині на майданчику довкола ялинки зібрався чималий натовп дітей та дорослих. Працювали також лотки виїзної торгівлі. Одним словом морозу, який тримається в нас у останні дні, не відчувалося.

А коли з’явилися Баба Яга і Кікімора, Дід Мороз і Снігурочка, Зимонька, стало й зовсім тепло від дитячих усмішок, жартів, хороводів. Навіть деякі дорослі не втримались і пішли в танок. А як активно гуляли всі в сніжки! Явно скучили наші діти, зазомбовані комп’ютерами і телефонами, за іграми на повітрі. Та попереду – зимові канікули, так що буде достатньо часу і на сніжки, і на гірки, і на те, щоб намилуватись зимою та святами.

Кульмінацією святкового відкриття ялинки стало відзначення тих, хто найактивніше включився у конкурс з виготовлення прикрас для головної ялинки району. Переможцями визнано п’ять школярів. Перший заступник голови Попільнянської селищної ради Олександр Пінцов вручив їм подарунки та привітав усіх зі святом Святого Миколая.