Концерт для підопічних інтернату

Так вже повелось, що в Міжнародний день людей з інвалідністю учасники художньої самодіяльності центру культури і дозвілля Попільнянської об’єднаної територіальної громади приїжджають з концертом до підопічних Ходорківського будинку-інтернату. Не став винятком і нинішній рік.

Щоправда, тепер долучився до цієї благодійної справи аматорський вокальний колектив «Лебідоньки» із Котлярки, який очолює завідуюча тамтешнім центром культури і дозвілля Тетяна Петрук. Саме цей колектив вітальною піснею «Добрий день вам, люди» і відкрив концерт. У його виконанні прозвучали також українські народні пісні «Чорноморчик», «Шинкарка», «Ой встану я ранесенько» та інші.

Тетяна Михайлівна запросила до Ходоркова також своїх давніх друзів народний самодіяльний колектив «Горлиця» із села Яхни Фастівського району, який очолює Тетяна Павленко. У його виконанні теж звучали в основному українські народні пісні.

Володимир Ковальчук із Саверець та Галина Винокурова із Попільні потішили всіх іскрометним гумором. А вела концерт методист Попільнянського центру культури і дозвілля Зоя Іванченко.

Підопічні інтернату не лише тепло приймали гостей, а й самі показали неабиякі таланти – вони співали, читали поезії. Особливо вразила всіх виставка їхніх вишивок, яка займає цілу кімнату. Чого там тільки немає – салфетки, рушники, подушки, картини. А як майстерно виконані ці вироби! Воістину невичерпна талантами українська земля.

Світлана ЯРОШ,

виконуюча обов’язки сільського старости.