• На головну

Про скликання двадцять четвертої сесії Попільнянської селищної ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять четверту сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання 19 грудня 2018 року о 12.00 годині у великій залі районної ради.

На порядок денний сесії внести питання:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

2. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

3. Про внесення змін до рішень ради.

4. Про затвердження розміру грошової вартості харчування в дошкільних навчальних закладах.

5. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах.

6. Про затвердження розміру грошової вартості харчування в загальноосвітніх навчальних закладах.

7. Про структуру та чисельність апарату і структурних підрозділів селищної ради.

8. Про затвердження селищного бюджету на 2019 рік.

9. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

10. Про затвердження Програми проведення культурно-масових заходів на 2019-2021 роки у Попільнянській селищній об’єднаній територіальній громаді.

11. Питання комунальної власності.

12. Питання містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

13. Земельні питання.

14. Різне.

На сесію ради запросити голову районної ради, голову райдержадміністрації, депутатів обласної ради, в.о. старост, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.