Про скликання двадцять третьої сесії Попільнянської селищної ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять третю сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання 14 листопада 2018 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.

На порядок денний сесії внести питання:

1. Про затвердження Програми розвитку системи надання адміністративних послуг у Попільнянській селищній об’єднаній територіальній громаді.

2. Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

3. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

4. Про затвердження графіку роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

5. Про затвердження Програми забезпечення функціональних обов’язків спеціалістів ветеринарної медицини.

6. Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів селищної ради на 2019 рік.

7. Про Порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів у Попільнянській селищній об’єднаній територіальній громаді.

8. Про затвердження Положення про порядок демонтажу та евакуації рухомого майна, що розміщене на об’єктах благоустрою з порушеннями Правил благоустрою території Попільнянської ОТГ.

9. Про Інвестиційний проект «Демонтаж приміщення старої сільської ради та облаштування дитячого майданчику» в с. Новоселиця, вул. Молодіжна, 1в.

10. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

11. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

12. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

13. Питання комунальної власності.

14. Питання містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

15. Земельні питання.

16. Різне.

На сесію ради запросити голову районної ради, голову райдержадміністрації, депутатів обласної ради, в.о. старост, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.