• На головну
  • Новини

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви нашої об'єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх, хто відкриває людям двері у квітучий сад знань, науки і мудрості.

Діти - майбутнє держави. І саме ви, дорогі освітяни, невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян України. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати подальший життєвий шлях.

У день свята щиро дякую вам за сумлінне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Бажаю вам міцного здоров’я й наснаги. Родинного затишку й благополуччя.

Нехай ніколи не згасає світло ваших душ, тепло ваших сердець, любов до обраної професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою і здійснюються плани в ім'я щасливого майбутнього України.

Олег МОЖАРІВСЬКИЙ,

Попільнянський селищний голова.