• На головну
  • Новини

Дорогі мешканці Попільнянської громади! Школярі, студенти, вчителі, викладачі та батьки!

Дорогі мешканці Попільнянської громади! Школярі, студенти, вчителі, викладачі та батьки!

Щиро вітаю вас із початком навчального року, із Днем знань!

1 Вересня – це завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за руки батьків, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Дорогі учні! У школі перед вами відкриваються тисячі доріг у країну знань і вічних істин справедливості та добра. Нехай збудуться всі ваші мрії та сподівання ваших батьків, які бажають бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими й освіченими.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.

Шановні освітяни! Вам довірено найбільше багатство - діти. Ви виховали багато поколінь свідомих українців і щиро ділитеся своїми знаннями, любов'ю та теплом з молодою генерацією. Дякуємо Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Щастя Вам, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів!

Олег Можарівський,

Попільнянський селищний голова.