Святкування Дня Державного прапора та Дня Незалежності України

23 серпня 2018 року відбулися урочисті заходи з нагоди річниці Дня Державного прапора та Дня Незалежності України.

Спершу о 10 годині на площі біля флагштоку відбувся урочистий захід, присвячений Дню Державного прапора України. Після вшанування пам?яті всіх патріотів України хвилиною мовчання та покладання квітів до пам?ятних знаків селища, було урочисто піднято Державний прапор.

О 15 годині у Центрі культури і дозвілля Попільнянської селищної ради відбувся святковий концерт «Україна в наших серцях», присвячений 27-мій річниці Незалежності України. З привітальним словом до всіх присутніх звернулись голова районної державної адміністрації Суботенко Роман Васильович, голова районної ради Боровський Петро Андрійович та секретар селищної ради Ільіна Валентина Миколаївна. Після привітального слова кращих працівників було нагороджено грамотами та подяками.

Наприкінці відбувся святковий концерт.