Всі старались порадувати дітей

Приємна подія зібрала минулої середи чимало дітей та дорослих попільнянців на розі вулиць Молодогвардійців і Вітрука у райцентрі. Тут урочисто відкривали дитячий майданчик. Спорудження його розпочалося ще минулого року. Встановили качелі, карусель, турніки, шведські драбини, для найменших – гірку. Довколишня дітлашня вже добряче "обкатала» все це спорядження. Але нинішнього року роботи продовжились.

Підвезли піску, встановили лавочки, добротну огорожу із сітки, оскільки майданчик міститься неподалік від проїжджої частини вулиці. Вздовж огорожі оздобили засипану піском територію декоративною плиткою та декоративним щебенем. Облаштували також стоянку для велосипедів. А по завершенню робіт вирішили влаштувати свято, як сказали ведучі, день народження майданчика.

Загалом ініціатором і, якщо можна так сказати, куратором спорудження цього майданчика став депутат селищної ради Анатолій Крот. Його пропозицію підтримав селищний голова Олег Можарівський та інші депутати і виділили необхідні кошти.

Анатолій Сергійович, будівельник за професією, ретельно продумав усе до найменших дрібниць, щоб комфортно почувалися тут і діти, і дорослі, які приводять малюків. Приватний підприємець Валентин Кушнір подбав про освітлення цієї території у вечірню пору. Працівники комунального підприємства «Гарант» активно долучилися до опоряджувальних робіт. Допомагали будівельникам і Світлана Крот та Галина Андріюк, які мешкають через дорогу.

- За останні роки я так чи інакше став причетним до спорудження дитячих майданчиків у Попільні, - поділився враженнями депутат обласної ради Євген Жабокрицький. – Мушу визнати, що цей - найкращий з них. Не дарма ж Анатолій Сергійович весь час удосконалював проект новими вигадками…

– Так це ж тому, що Євген Вікторович всіляко сприяв, щоб якомога вигідніше придбати обладнання і матеріали, - весело відпарирував Крот, - а вигадки, вони не скінчилися: надто сонячний наш майданчик, значить там, де дозволяє територія, треба обсадити деревами, а над лавочками, можливо, спорудити козирки...

Треба сказати, що й сценарій свята був продуманий дуже ретельно, і його ведучі Ангеліна та Павло Каташинські, як мовиться, виклались від і до. Безумовно, відкриття було урочистим, однак жодним чином не офіційним і точно не для галочки, як буває у подібних випадках.

– Усі ми прагнемо, - сказала секретар селищної ради Валентина Ільїна, - щоб наші діти і внуки були здоровими і активними. Відкриті ігрові майданчики дуже сприяють розвитку цих якостей. Тож нехай діти почуваються тут господарями, тобто і активно проводять дозвілля, і підтримують порядок, як сьогодні.

Одним словом, всі старались порадувати дітей. І хлопчики та дівчатка активно брали участь у конкурсах і розвагах, веселилися і смакували солодощами. А дорослі тим часом активно ділились враженнями, дякуючи своєму депутату і всім, хто долучився до цієї потрібної справи.