Про скликання двадцятої сесії Попільнянської селищної ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцяту сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання 26 червня 2018 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.

На порядок денний сесії внести питання:

1. Про встановлення на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади ставки акцизного податку.

2. Про встановлення на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади єдиного податку.

3. Про встановлення транспортного податку на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

4. Про встановлення  мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

5. Про встановлення комунальному підприємству «Гарант» ставки відрахування чистого прибутку.

6. Про встановлення ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік.

7. Про встановлення на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади податку на майно, в частині плати за землю на 2019 рік.

8. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

9. Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2018 рік.

10. Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізуватися за рахунок субвенції з державного бюджету.

11. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

12. Питання містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

13. Земельні питання.

14. Різне.

На сесію ради запросити голову районної ради, голову райдержадміністрації, депутатів обласної ради, в.о. старост, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.