конкурс бізнес-проектів

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підриємництва для реалізації бізнес-проектів (Далі Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7 (зі змінами, затвердженими рішенням обласної ради від 31.05.2018 №1022). Порядок визначає умови та механім надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 piк шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого i середнього підприємництва.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

-       зареєстровані на території Житомирської області.

-       не мають заборгованості перед державним i місцевим бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов 'язкових платежів.

-       реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць.

-       працюють у межах видів діяльності,визначених Порядком, та отримали кредити на розвиток підприємницької діяльності.

Банками - партнерами даної програми є: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «ОщаД6анк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Кредо6анк», ПАТ «Банк інвестицій та заощадженнь» та інші, які долучаться до партнерства.

Деталыні умови участі у конкурсі, зразок заявки на участь у конкурсі на отримання часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес–проектів у рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 piк та перелік документів, які подаються суб'єктами підриємництва, розміщено на сайті департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації до 12.06.2018 року*, за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб 206.

Опрацювання заявок та бізнес-проектів буде проведено протягом 10-ти робочих днів після закінчення терміну подачі документів.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-37, 47-44-92 та в банках - партнерах Програми.

-----------------------------------------

* Участь у конкурсі можуть приймати суб'єкти підприємництва, які отримали кредити у 2018 роцi.