Молодь обирає здоров’я

Кажуть, здоров’я – найбільший скарб. Здорова людина здатна здобути улюблену професію, приміряти на себе різні ролі, опанувати будь-яку справу і впевнено йти до омріяних вершин. З метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді, організації змістовного дозвілля, розвитку творчих здібностей, згуртованості учнів, створення умов для дружнього спілкування, виявлення талантів, стимулювання впевненості у собі й ініціативності у пропагуванні здорового способу життя щорічно проводиться обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я», який є етапом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу.

Для участі у цьогорічному фестивалі були запрошені команди-переможці конкурсу на рівні ОТГ та міст області. Учасники мали можливість ознайомити присутніх із власними креативними думками, розповсюдити кращий досвід профілактики запобігання негативним проявам серед молоді, використовуючи вокальні, хореографічні, спортивні здібності, літературно-мистецькі засоби, власне бачення проблеми. Зробити це необхідно було переконливо і так, щоб почуте і побачене спонукало до здорового способу життя.

У середині травня в Житомирі змагались 26 команд. Попільнянську ОТГ представляла команда гімназії «Нью-Драйв» у складі Оксани Дядюри, Дмитра Мусевича, Діани та Анастасії Коломійчук, Дарини Яковенко, Анни Старинської та Гліба Венгера. Вони зуміли презентувати свій виступ у довершеній формі, одержати найвищі оцінки журі та бурхливі оплески залу. Наша команда стала абсолютним переможцем фестивалю і нагороджена Дипломом та кубком.

Безперечно, що подібні заходи в невимушеній ігровій формі формують модель молодої людини, здатної розумно і систематично дбати про свій фізичний стан, пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне щасливе майбутнє. Однак при цьому не потрібно забувати, що цей шлях нелегкий і потребує наполегливої цілеспрямованої щоденної праці.

І. Блощицька,

керівник команди, вчителька біології та основ здоров’я.