Здобутки попільнянських гімназистів

З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне свято – свято останнього дзвоника. Звісно, що для школярів це радісний і довгоочікуваний день. А для дирекції та вчителів Попільнянської гімназії - це день особливої гордості за своїх вихованців. Отож, з якими здобутками підійшли до завершення навчального року гімназисти?

Загалом нинішній навчальний рік тут закінчили 739 вихованців. 81 учень сягнув високого рівня у навчанні і кожному з них на святі останнього дзвоника було вручено Похвальні листи.

Також гімназисти є активними учасниками районних та обласних предметних олімпіад. У цьому році в районному етапі взяли участь 82 гімназисти, 51 з них стали призерами районного рівня та отримали дипломи І-ІІІ ступенів. А 9 учнів - Дарина Нечипоренко, Єлизавета Вагнер, Тетяна Білобжицька, Дмитро Геращенко, Володимир Осмоловський, Богдан Сопронюк, Олена Борознюк, Ольга Ковальчук і Оксана Дядюра - вибороли в обласних олімпіадах 15 дипломів І-ІІІ ступенів. Богдан Сопронюк має три дипломи, Дмитро Геращенко, Оксана Дядюра, Ольга Ковальчук і Дарина Нечипоренко - по два дипломи.

Вперше за довгий період в історії гімназії Дмитро Геращенко та Богдан Сопронюк стали абсолютними переможцями обласних олімпіад та представляли Житомирщину на Всеукраїнському рівні. Дмитро з інформаційно-комп’ютерних технологій, Богдан – у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика.

Переможці олімпіад - це гордість не лише гімназії, а й району, адже саме завдяки їм наш район посів друге місце у рейтингу досягнень у предметних обласних олімпіадах серед районів області.

Традиційною є участь гімназистів у творчих та інтелектуальних конкурсах. 478 вихованців гімназії стали їх призерами та отримали грамоти, дипломи і сертифікати.

Активні гімназисти і в позакласній роботі. Команда «НЬЮ ДРАЙВ» стала абсолютним переможцем в обласному фестивалі «Молодь обирає здоров’я». А команда «ДРАЙВ» зайняла друге місце у зональних змаганнях дружин юних пожежників.

Окрім того, учні гімназії беруть участь у всіх видах змагань шкільної спартакіади. А команди з баскетболу та волейболу стали учасниками обласних змагань. Команда з міні-футзалу взяла участь у кубку Міністра оборони серед допризовної молоді і вийшла у фінал обласних змагань, де посіла четверте місце.

Вихованці гімназії також є активними учасниками у змаганнях туристичного та військово-патріотичного напрямку: «Козацький гарт», «Олімпійське лелеченя», «Спортивний туризм і орієнтування», а гімназійний рій «Вояки» нині готується до обласного етапу змагань у військово-патріотичній грі «Джура».

Людмила Корольчук,

Заступник директора з навчально-виховної роботи.