• На головну
  • Новини

Дорогі ветерани війни, трудівники тилу і всі мешканці Попільнянської територіальної об'єднаної громади!

Від усієї душі вітаю вас з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

День Перемоги – це воістину всенародне свято, завжди урочисте і хвилююче. У цей день ми віддаємо данину глибокої поваги героїзму і самовідданості захисників Вітчизни.

Велика Перемога залишається для нас по-справжньому великим і життєстверджуючим святом, символом мужності, величі і сили духу нашого народу, безсмертного подвигу воїнів і трудівників тилу.
Ми дякуємо всім ветеранам війни та тим, хто вніс свій особистий внесок у справу захисту Батьківщини. Нехай пам'ять про цю Перемогу буде для всіх вічним прикладом, взірцем мужності, стійкості і відданості своїй Батьківщині.

У цей знаменний день прийміть мої щирі побажання миру і добра, щастя і здоров'я, благополуччя і подальших успіхів у праці на благо України!

Олег Можарівський,

Попільнянський селищний голова.