На замітку підприємцю

Підприємництвов наш час є проявом індивідуальності характеру, ця діяльність повністю орієнтована на реалізацію потенціалу та сприяє професійному та інтелектуальному розвитку особистості. Кожна діяльність має бути законною і відповідати чинному законодавству України.

Згідно зі ст. 42 Господарського Кодексу України підприємницька діяльність – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.

Тобто впевнено можна сказати, що підприємництво – це серйозний крок ітака діяльність має бути легалізована.

Підтвердженням легалізованої підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування є :

1) виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, видана державним реєстратором місцевого органу влади.

2)витяг з реєстру платників єдиного податку, виданий територіальним органом державної фіскальної служби.

3) копія паспорта, ідентифікаційного номера, що посвідчує особу підприємця.

4) Квитанції про сплату єдиного та єдиного соціального внеску податку (щомісячно).

Пам ‘ятайте ! Своєчасна сплата єдиного податку - збільшення надходжень до дохідної частини бюджету Попільнянської об’єднаної територіальної громади, кошти від надходження яких використовуються для   реалізації освітніх, медичних, культурних та інших програм громади.

Своєчасна сплата єдиного соціального внеску – накопичення коштів для строхового стажу підприємця.

Отже, Шановні громадяни, легалізуючи свій бізнес ви уникнете порушень законодавства, отримаєте страховий стаж та зробите свій вклад в економічний розвиток територіальної громади!

Виконавчий комітет ради