Про скликання вісімнадцятої сесії Попільнянської селищної ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати вісімнадцяту сесію Попільнянської селищної ради VІІ скликання 11 травня 2018 року о 10 годині у великій залі районної ради.
На порядок денний сесії внести питання:
1. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.
2. Звіт комунального підприємства «Гарант» про роботу у І кварталі 2018 року.
3. Про затвердження Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно-корисних робіт, у Попільнянській селищній раді на 2018 – 2020 роки.
4. Про затвердження Програми протидії захворюванню на туберкульоз на період 2018 – 2019 років на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.
5. Про інвестиційний проект «Літній розважально-концертний комплекс».
6. Про внесення змін до рішення ради від 27.03.2018 № 466 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Попільнянської селищної ради Житомирської області».
7. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.
8. Питання комунальної власності.
9. Земельні питання.
10. Різне.
На сесію ради запросити голову районної ради, голову райдержадміністрації, депутатів обласної та районної ради, в.о. старост сіл, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.