Хоч і юні, але титуловані виконавці

Як сказав хтось із видатних, музика – це найсильніший вид магії. Тому й не дивно, що люди так тягнуться до неї. На концерті вихованців Попільнянської музичної школи «Наші таланти» зал центру культури та дозвілля був переповнений людьми різного віку.

Цього разу на сцену вийшли учні класу сольного співу викладача Ангеліни Москаленко та хореографічного колективу «Шик», яким керують Любомир і Ярослав Бовсунівські. Відрадно, що лідери обох колективів зуміли, як мовиться, знайти привід, аби поєднати музику, пісні і танці.

– Завдання викладача музичної школи навчити дітей не лише грати чи співати, а й невимушено триматися на сцені, вести концерт, - розповідає Ангеліна Тимофіївна, - а щоб уникнути одножанровості, ми вирішили попрацювати разом з танцювальним колективом.

– Попрацювати довелося немало, - продовжує розповідь Любомир Петрович, - оскільки і нам, і вокалістам треба було розучити чимало нових творів. Однак, думаю, результат того вартий.

Найкраще підтвердження цих слів – оплески, якими глядачі супроводжували кожен виступ. Та й як інакше, адже на сцені були хоч і юні, але титуловані виконавці - в основному учасники та переможці обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

Переможець обласного фестивалю-конкурсу дитячої вокальної творчості «Казкові мелодії» і лауреати першого ступеня міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Соняшник Артем Фесько та Марія Мазур, володарка першого місця міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Соняшник» Вікторія Ширант, лауреати другого ступеня міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України» Наталія Мельник і Єва Адамчук, володарка першого місця всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зірки та Зіроньки» і лауреат другого ступеня міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України» Єва Татарчук, лауреат перших ступенів міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Соняшник» та міжнародного фестивалю-конкурсу класичної музики і пісні «Талановиті діти України» і володар другого ступеня всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зірки та Зіроньки» Максим Матківський, лауреат другого ступеня міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Соняшник», володарка другого місця міжнародного фестивалю-конкурсу класичної музики та пісні «Талановиті діти України» Ангеліна Мельник.

Гарний настрій глядачам дарували також Вікторія та Іван Грушевські, Юлія Петюх, Діана Довбня, Катерина Прищепа та Владислав Кіналь.

Окремо хочеться сказати про хореографічний колектив «Шик» (ShykDanceStudio). Його керівники - Ярослав і Любомир Бовсуновські - майстри спорту з акробатичного рок-н-ролу. А їхні вихованці - постійні учасники обласних та всеукраїнських змагань і конкурсів, де регулярно займають призові місця та одержують відзнаки.

Основними напрямками колективу є хіп-хоп та акробатичний рок-н-рол, хоча використовуються й інші стилі сучасної хореографії. До речі, такий вид спорту як акробатичний рок-н-рол у нашій області розвивається тільки в Попільні. Тому «Шик» завжди захищає честь не тільки району, а й області на всеукраїнських змаганнях. А в червні цього року «Шик» братиме участь у Кубку світу в Польщі.

Директор Музичної школи Ріта Рачківська подякувала керівникам танцювального колективу за співпрацю з музичною школою. А депутат обласної ради Юрій Мітніцький та приватний підприємець Валентин Кушнір виділили кошти на гостинці юним виконавцям.

Євгенія Маківська.