Любі жінки Попільнянської обєднаної територіальної громади!

Дозвольте привітати Вас з 8 Березня, цим чудовим світлим весняним і бажаним святом – святом надії, краси та мрій! На Вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. Ви наповнюєте будні яскравими  фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Здавна повелося, що жінка в сім’ї - берегиня. Незважаючи на жодні перипетії життя, жінки шукають суджених, завмираючи у передчутті щастя, народжуютьдітей і кохають чоловіків... Дбають про затишок і
світло, добробут і красу в своїй оселі. Нехай цей весняний день завжди дарує Вам тепло сонячних променів та ніжністьперших весняних квітів.

Милі, ніжні, чарівні, дорогі наші мами і сестри, дружини, бабусі, онучки і доні! Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності Ваших близьких.

Доземний уклін Вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені Ваші ніжні душі!