До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку!

На виконання вимог Житлового кодексу України, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 р. №470, з метою впорядкування обліку вказаних категорій громадян виконавчим комітетом Попільнянської селищної ради проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку.

В ході перереєстрації перевіряються  облікові дані громадян. Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень.

Для уточнення необхідних даних просимо громадян, які перебувають на квартирному облікув населених пунктах громади, протягом місяця звернутись до Попільнянської селищної ради (кабінет 209) з переліком документів, необхідних для проведення перереєстрації:

-                 - довідки про склад сім’ї та реєстрацію за відповідною формою;

-         - копії паспортів та ідентифікаційного номеру черговика та дорослих членів його сім’ї;

-         - копії  свідоцтв про одруження (розірвання шлюбу);

-          - копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей;

-          - викопіювання плану приміщення або копія технічного паспорта житлового приміщення, договору житлового найму;

-          - копії правоустановчих документів на житлові приміщення;

-          - довідки з державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

-          - копії документів, які дають право на включення заявника у пільгову чергу.