• На головну

Шановні мешканці попільнянської об’єднаної територіальної громади!

Щиро радий вітати усіх Вас зі святами, що добром і надією, теплом і родинним затишком зігрівають наші серця – Новим роком та Різдвом Христовим!

У 2017-ому ми плідно працювали заради майбутнього нашої громади. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом і для селищної ради, і для кожного з нас.

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в новому.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному віри та надії. Подаруємо найдорожче і найцінніше - любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Хай Різдв'яна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

Переконаний, що попереду — плідні трудові будні,  які принесутьвагоміздобутки, котрістанутьзапорукоюблагополуччяі процвітання,поліпшення життя в нашій громаді і в Україні загалом.

Зичу усім міцного здоров’я, великого особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності долі і Божого благословення!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Олег Можарівський,

Попільнянський селищний голова.