Відкриття ялинки у Попільні

Добра традиція склалася у Попільні в останні роки - відкриття новорічної ялинки у День святого Миколая, тобто 19 грудня. Не став винятком і нинішній рік. Лісову красуню знову встановлено біля центру культури і дозвілля, тобто колишнього районного будинку культури. Прикрашають її десятки гірлянд та іграшки, які минулого і нинішнього року виготовляли юні рукодільниці й рукодільники Попільнянської гімназії.

Треба сказати, що виготовлення прикрас для райцентрівської ялинки – то теж добра традиція гімназистів. Важливо, що до цього процесу активно долучаються батьки, а також бабусі й дідусі та інші родичі школярів. Як сказала одна вчителька, змагаються цілими родинами. І мотивація для цього вагома – відзнака за перемогу в конкурсі на кращу іграшку.

Власне, відзначення тих, хто виготовив найкращі прикраси для селищної ялинки, і стало кульмінацією свята. Від селищного голови Олега Можарівського діти отримали цікаві подарунки - книжки та іграшки.

Усіх присутніх Олег Олександрович щиро привітав зі святом святого Миколая, побажав, як ведеться в народі, доброго здоров’я, радості і всіляких гараздів.

Вперше цього року біля ялинки було влаштовано святковий ярмарок, на якому можна було придбати іграшки та всілякі смаколики.

Словом, організатори зуміли зробити свято веселим і колоритним - з Дідом Морозом і Снігурочкою, Бабою Ягою, іншими казковими героями. Неабияк сприяло цьому й те, що попереднього дня Попільню засніжило, а увечері на Миколая ще й підморозило.