Новорічна ярмарка

Відповідно до розпорядження  селищного голови  № 86  від 12.12.2017 року  та  з  метою збереження національних традицій, створення святкової атмосфери відпочинку, в рамках новорічно - різдвяних свят з 19 грудня 2017 року по 7 січня 2018 року в селищі Попільня на вул. Богдана Хмельницького12- Б ( територія Центру культури і дозвілля, біля головної новорічної ялинки селища)  проводитиметься Новорічна  ярмарка.

До участі у ярмарці запрошуються  фізичні особи – підприємці для здійснення новорічно – різдвяної торгівлі:

. сувенірною новорічною продукцією ( вироби з глини, шкіри, лози, дерева тощо);

. товарами для дітей ( новорічні прикраси, маски, іграшки );

. фруктами;

.хлібобулочними, кондитерськими виробами та оригінальними святковими смаколиками ( торти , вироби з шоколаду та карамелю, пампухи, пряники прикрашені візерунками з новорічно – різдвяною тематикою);

. гарячими напоями ( чай різноманітних смаків, гарячий шоколад, кава).

Усі бажаючі взяти участь у Новорічному ярмарку можуть звертатися до відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій  Попільнянської селищної ради (смт. Попільня, вул. Богдана Хмельницького7,каб. №210;

(04137) 5-16-62).