Про скликання дванадцятої сесії Попільнянської селищної ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати дванадцяту сесію Попільнянської селищної ради VІІ скликання 14 грудня 2017 року о 10 годині у великій залі районної ради.

На порядок денний сесії внести питання:

1.  Про план діяльності Попільнянської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

2. Про план роботи селищної ради на І півріччя 2018 року.

3. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

4. Питання комунальної власності.

5. Земельні питання.

6. Різне.

На сесію ради запросити голову районної ради, голову райдержадміністрації, депутатів районної, обласної ради, в.о. старост сіл, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.