• На головну
  • Новини

Шановні працівники сільського господарства та ветерани аграрної галузі Попільнянської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем працівників сільського господарства, яке увінчує сповнений клопотами хліборобський рік і водночас є визнанням державою звитяжної хліборобської праці.

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця в Україні була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Завдяки наполегливій праці хліборобів досягнення в сільському господарстві стають загальновизнаними. Нарощення обсягів виробництва в цій галузі поєднується з поступовим підвищенням її конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. А полиці магазинів все більше наповнюються якісними українськими продуктами.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями українські ниви, хай втілюються в життя хліборобські плани, задуми та сподівання на радість кожному з нас і на благо розквіту України та піднесення добробуту нашого народу.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку! Нехай міцніє здоров’я і примножуються трудові здобутки!

Олег Можарівський,

Попільнянський селищний голова.