Про скликання одинадцятої сесії Попільнянської селищної ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати одинадцяту сесію Попільнянської селищної ради VІІ скликання 14 листопада 2017 року о 10 годині у великій залі районної ради.
На порядок денний сесії внести питання:
1.  Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації території населених пунктів Попільнянської об’єднаної селищної територіальної громади на період 2017-2020 років.
2. Про затвердження Положення про порядок управління  об’єктами комунальної власності Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.
3. Про затвердження Положення про оренду майна комунальної власності Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.
4. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.
5. Про затвердження Положення про порядок відчуження майна комунальної власності Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.
6. Про затвердження розпорядження селищного голови.
7. Про внесення змін до рішень ради.
8. Про внесення змін до селищного бюджету.
9. Питання регулювання містобудівної діяльності.
10. Питання комунальної власності.
11. Земельні питання.
12.Різне.
На сесію ради запросити голову районної ради, голову райдержадміністрації, депутатів районної, обласної ради, в.о. старост сіл, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.