Дорогі бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек – професійного свята духовності, мудрості і знань!

Бібліотекар стоїть біля витоків мудрості,  він зберігач і провідник, який забезпечує користувачам доступ до інформації, знань, і, через книгу, наукове та художнє слово утверджує високі духовні ідеали нації.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за наполегливу працю та ініціативність, високий професіоналізм, безмежну подвижницьку відданість своїй справі, активну громадянську позицію.

Бажаю вам творчого завзяття, нових успіхів у  благородній праці на теренах розбудови культури і духовності, неодмінного зростання читацького попиту на книгу, інформацію, посилення авторитету бібліотечної справи в суспільстві, непохитної віри у свою велику мету!