Дорогі освітяни, працівники дошкільного виховання!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – святом добра, мудрості та любові!

Бути педагогом, вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, щоденна наполеглива, і натхненна праця, що збагачує світ знаннями, милосердям та людяністю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Найщиріші слова подяки всім вам за невтомну працю, віддане служіння улюбленій справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до дітей та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!