• На головну

Шановні мешканці Попільнянської обєднаної територіальної громади!

Сердечно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу. Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок у цій трагедії світового масштабу. Ціною мільйонів життів героїчно та мужньо виборювалась свобода від нацистських загарбників.

Ці закарбовані в історії події пробуджують у кожному з нас почуття гордості за подвиг нашого народу. Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир світу та Україні, і схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у Другій світовій війні.

2 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 8 і 9 травня днями пам’яті і примирення і, визнаючи, що кожна держава може мати свої дні перемоги, звільнення чи святкування, запропонувала всім членам ООН щорічно відповідним чином відзначати один або обидва ці дні як данину пам’яті всім жертвам другої світової війни.

Низько схилімо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Ми всі у неоплатному боргу перед полеглими і віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.

Олег Можарівський,

Попільнянський селищний голова ОТГ