• На головну

Шановні мешканці попільнянської об’єднаної територіальної громади!

В чудову пору весняного пробудження православні всього світу відзначають свято із свят і торжество із торжеств – Пасху Господню, яка символізує відродження життя, пробудження сплячого світу і його розквіт з новими силами і яскравими барвами.

Цей день - символ покаяння та просвітлення, пора, коли кожен з нас повинен розкрити свою душу і серце, стати чистішим і світлішим. День Христового воскресіння символізує перемогу життя над смертю, світла над темрявою. Тож нехай ця перемога супроводжуєнас на життєвому шляху!

Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння. Хай цей день принесе у Ваші оселі радість і надію, гарний настрій, благополуччя й упевненість у завтрашньому дні.

Нехай воля Господня надихає Вас на праведні справи, закликає до милосердя, додає натхнення і сили в ім’я зміцнення і процвітання України.

Христос Воскрес!

Воістино Воскрес!

Олег Можарівський,

попільнянський селищний голова об’єднаної територіальної громади.