День Героїв Небесної Сотні

Вже третій рік поспіль в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Цього дня українці вшановують мужність, стійкість та силу духу учасників Революції Гідності, які віддали своє життя, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

Жалобний мітинг з цієї нагоди відбувся біля пам’ятного знака у селищі Попільні. Разом з представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості вшанувати пам'ять героїв прийшли селищний голова Олег Можарівський, голова райдержадміністрації Роман Суботенко та голова районної ради Петро Боровський.

Звертаючись до учасників мітингу, Петро Боровський зазначив, що герої віддали своє життя недарма і їхні імена будуть викарбувані золотими літерами в історії нашої держави.

Під час мітингу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх, хто загинув у боротьбі за свободу та незалежність України, поклали квіти до пам’ятного знака Героям Революції Гідності.