Шановні працівники сільського господарства та ветерани аграрної галузі Попільнянської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем працівників сільського господарства, яке увінчує сповнений клопотами хліборобський рік і водночас є визнанням державою звитяжної хліборобської праці.

За комунальниками діло не стане

Здається, немає іншої служби, крім комунальної, роботу якої  повсякчас так реально відчував би кожен. Перебій у водопостачанні – винні комунальники, прорвало каналізацію – теж вони недопрацювали, нерегулярно сміття вивозиться – знову їх не кращим словом згадують.

І не дивно, адже побутові зручності створюють належні умови для життя і праці, а побутові проблеми навпаки – здатні будь-кого вивести з рівноваги і навіть завдати збитків. Саме з цього ми розпочали розмову з директором комунального підприємства «Гарант», що в Попільні, А. А. Антонцем.

Темпи ремонтів доріг зростатимуть

Щедре золото осіннього листя та стрімке похолодання настійно нагадують про недалекий прихід зими, а відтак і про завершення року. Як відомо, добрі господарі о цій порі особливо поспішають із завершенням робіт під відкритим небом та підбивають попередні підсумки року.

Для Попільнянської селищної ради нинішній рік особливий – перший після об’єднання територіальних громад. Безумовно, ця обставина прибавила не тільки повноважень органу місцевого самоврядування, а й клопотів. Не секрет же, що ряд проблем характерні буквально для всіх населених пунктів. Чи не найголовніша з них – незадовільний стан доріг. Саме про дороги, а точніше б сказати про ремонт їх, йдеться у розмові з першим заступником селищного голови О. М.  Пінцовим.

Про скликання одинадцятої сесії Попільнянської селищної ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати одинадцяту сесію Попільнянської селищної ради VІІ скликання 14 листопада 2017 року о 10 годині у великій залі районної ради.

День села у Парипсах

Минулої суботи, 7 жовтня, Попільнянський селищний голова Олег Можарівський взяв участь у Дні села Парипси, яке відбулося тут за сприяння компанії «Аграрні системні технології», що віднедавна господарює на парипських землях. На просторому подвір’ї місцевої школи не важко було помітити, що раді святу, як мовиться, і старі, і малі.

Дорогі бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек – професійного свята духовності, мудрості і знань!