Про затвердження Положення

Рішенням сесії Попільнянської селищної ради №683 від 14/11/2018 року затверджено Положення про порядок демонтажу та евакуації рухомого майна, що розміщене на об`єктах благоустрою з порушенням Правил благоустрою території Попільнянської селищної об`єднаної територіальної громади

Шановні мешканці Попільнянської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю вас із Днем працівників сільського господарства. Це професійне свято усіх селян ‒ творців народного добробуту, опори країни, а відтак - одна з найвизначніших подій року, що підсумовує кропітку працю аграріїв і сповнює їх хвилюваннями та турботами про майбутній урожай.

Проект "я маю право"

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Благодійна організація "Лікарняна каса Житомирської області" повідомляє

Вісімнадцятирічний досвід роботи доводить, що в умовах недостатнього фінансування галузі охорони здоров’я саме діяльність благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» (ЛК) слід розглядати, як один зі шляхів вирішення питання медикаментозного забезпечення та обстеження громадян у разі захворювання.

Ще раз про землю, ринок і владу, або Де чий інтерес на кооперативному ринку?

У «Перемозі» від 19 жовтня №42 опубліковано кореспонденцію «Земля – важке діло…». У ній спеціалісти селищної ради висвітлили ситуацію, яка склалася на кооперативному ринку із врегулюванням земельного питання, а точніше б сказати, узаконенням права на землю, яку використовує кооперативний ринок. Висвітлили широко і детально, сподіваючись, що саме ця публікація поставить останню крапку у, прямо кажучи, підкилимній грі, яку затіяли керівники ринку та райспоживтовариства, а також послужить добрим уроком для інших недобросовісних користувачів землі. Одначе.

Про скликання двадцять третьої сесії Попільнянської селищної ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять третю сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання 14 листопада 2018 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.