Новорічна ярмарка

Відповідно до розпорядження  селищного голови  № 86  від 12.12.2017 року  та  з  метою збереження національних традицій, створення святкової атмосфери відпочинку, в рамках новорічно - різдвяних свят з 19 грудня 2017 року по 7 січня 2018 року в селищі Попільня на вул. Богдана Хмельницького12- Б ( територія Центру культури і дозвілля, біля головної новорічної ялинки селища)  проводитиметься Новорічна  ярмарка.

Про скликання дванадцятої сесії Попільнянської селищної ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати дванадцяту сесію Попільнянської селищної ради VІІ скликання 14 грудня 2017 року о 10 годині у великій залі районної ради.

Децентралізація як шлях прогресу: публічна бібліотека в житті місцевої громади

5 грудня у фойє Попільнянського Центру культури і дозвілля представники органів місцевого самоврядування, бібліотекарі та представники Житомирського регіонального відділення Асоціації Міст України провели конструктивний діалог «Децентралізація як шлях прогресу: публічна бібліотека в житті місцевої громади». Зустріч відбулася в рамках проекту «Пульс», що виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою Міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX/Україна), яка покликана підвищити обізнаність громадян в питаннях реформи місцевого самоврядування.

Селищна рада: рік після об’єднання

Минув рік після об’єднання дванадцяти сільських та Попільнянської селищної рад і створення Попільнянської об’єднаної територіальної громади. Тому розмову з селищним головою Олегом Можарівським розпочинаємо з найголовніших питань: чи відбулося становлення ради, про складність якого неодноразово протягом року говорили посадовці цього органу місцевого самоврядування, і які позитивні зміни приніс цей процес.

Шановні працівники сільського господарства та ветерани аграрної галузі Попільнянської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем працівників сільського господарства, яке увінчує сповнений клопотами хліборобський рік і водночас є визнанням державою звитяжної хліборобської праці.

За комунальниками діло не стане

Здається, немає іншої служби, крім комунальної, роботу якої  повсякчас так реально відчував би кожен. Перебій у водопостачанні – винні комунальники, прорвало каналізацію – теж вони недопрацювали, нерегулярно сміття вивозиться – знову їх не кращим словом згадують.

І не дивно, адже побутові зручності створюють належні умови для життя і праці, а побутові проблеми навпаки – здатні будь-кого вивести з рівноваги і навіть завдати збитків. Саме з цього ми розпочали розмову з директором комунального підприємства «Гарант», що в Попільні, А. А. Антонцем.

Темпи ремонтів доріг зростатимуть

Щедре золото осіннього листя та стрімке похолодання настійно нагадують про недалекий прихід зими, а відтак і про завершення року. Як відомо, добрі господарі о цій порі особливо поспішають із завершенням робіт під відкритим небом та підбивають попередні підсумки року.

Для Попільнянської селищної ради нинішній рік особливий – перший після об’єднання територіальних громад. Безумовно, ця обставина прибавила не тільки повноважень органу місцевого самоврядування, а й клопотів. Не секрет же, що ряд проблем характерні буквально для всіх населених пунктів. Чи не найголовніша з них – незадовільний стан доріг. Саме про дороги, а точніше б сказати про ремонт їх, йдеться у розмові з першим заступником селищного голови О. М.  Пінцовим.