До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку!

На виконання вимог Житлового кодексу України, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 р. №470, з метою впорядкування обліку вказаних категорій громадян виконавчим комітетом Попільнянської селищної ради проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку.

Шановні мешканці попільнянської об’єднаної територіальної громади!

Щиро радий вітати усіх Вас зі святами, що добром і надією, теплом і родинним затишком зігрівають наші серця – Новим роком та Різдвом Христовим!

У 2017-ому ми плідно працювали заради майбутнього нашої громади. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом і для селищної ради, і для кожного з нас.

Шановні жителі громади!!!!

Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням. Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2018 рік буде сповнений вдалими ідеями, новими проектами, цікавими зустрічами та здійсненими мріями!

Нехай Різдвяна зоря запалить у Ваших серцях вогонь віри, надії, любові та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

Бажаємо  Вам здорового оптимізму і віри в краще, міцного здоров’я на довгі роки, людського щастя, добра, миру й взаєморозуміння, успіхів у роботі, сімейного добробуту.
Нехай ці свята принесуть у кожен дім затишок, душевний спокій, впевненість у краще майбутнє.

Нехай збуваються мрії, вдача й благодать приходить у кожну оселю!

Відкриття ялинки у Попільні

Добра традиція склалася у Попільні в останні роки - відкриття новорічної ялинки у День святого Миколая, тобто 19 грудня. Не став винятком і нинішній рік. Лісову красуню знову встановлено біля центру культури і дозвілля, тобто колишнього районного будинку культури. Прикрашають її десятки гірлянд та іграшки, які минулого і нинішнього року виготовляли юні рукодільниці й рукодільники Попільнянської гімназії.

Про план діяльності Попільнянської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на 12 пленарному засіданні ради 14.12.2017 було прийнято рішення № 361 «Про  план діяльності Попільнянської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік». Детальніше з планом діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2018 рік можна ознайомитись на сайті селищної ради у розділі «Регуляторна діяльність».

Новорічна ярмарка

Відповідно до розпорядження  селищного голови  № 86  від 12.12.2017 року  та  з  метою збереження національних традицій, створення святкової атмосфери відпочинку, в рамках новорічно - різдвяних свят з 19 грудня 2017 року по 7 січня 2018 року в селищі Попільня на вул. Богдана Хмельницького12- Б ( територія Центру культури і дозвілля, біля головної новорічної ялинки селища)  проводитиметься Новорічна  ярмарка.

Про скликання дванадцятої сесії Попільнянської селищної ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати дванадцяту сесію Попільнянської селищної ради VІІ скликання 14 грудня 2017 року о 10 годині у великій залі районної ради.