Про скликання двадцять першої сесії Попільнянської селищної ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
Скликати двадцять першу сесію Попільнянської селищної ради VІІ скликання 15 серпня 2018 року о 10 годині у великій залі районної ради.

Створювати об’єднання чи чекати управителя?

Одним із головних завдань у житловій сфері залишається впровадження ефективних форм управління житловими будинками. Тобто залучення громадян до управління своїм майном та його збереження шляхом створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків або шляхом призначення управителів багатоквартирних будинків. Із введенням у дію Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» жителям надано право самостійно вибирати форму управління своїм будинком, прийнявши спільне рішення співвласників будинку.

день жалоби

На Житомирщині 21 липня приспустять прапори у знак жалоби за загиблими в автокатастрофі

21 липня на Житомирщині оголошується Днем жалоби за загиблими в автокатастрофі поблизу с. Глибочиці. У районах та містах області приспустять державні прапори.

Роздаючи поради відрами…

Про те, що Попільнянська селищна рада об’єднаної територіальної громади діє відкрито і прозоро, зайве переконувати не доводиться. Вся інформація публікується на її сайті та в районній газеті «Перемога». Посадові особи регулярно бувають у селах, зустрічаються з різними категоріями мешканців, бажаючі можуть побувати на особистому прийомі у будь-кого з них, доступні також їхні телефони. І у публічних виступах посадовці постійно наголошують, що завжди раді спілкуванню як із широким загалом, так і з окремими особами, готові вивчати пропозиції і підказки, що надходять від громадян, адекватно реагують на критичні зауваження.

податкова інформує

Щодо сплати податку на нерухоме майно та земельного податку!

Бердичівська ОДПІ, у зв’язку із численними зверненнями фізичних осіб – платників податку на нерухоме майно та земельного податку щодо відмов банківських установ в зарахуванні сум податкових зобов’язань згідно з реквізитами, зазначеними в податкових повідомленнях – рішеннях, повідомляє наступне:

графік прийому

26 липня 2018 року о 10.00 відбудеться виїзний прийом громадян посадовими особами Попільнянської селищної ради: