Щодо проведення 4-ої Самсунської виставки з питань сільського господарства, тваринництва та технологій

Інформуємо, у період з 26 по 30 вересня 2018 р. у Центрі виставок та конгресів м.Самсун (Турецька Республіка) відбудеться 4-а Самсунська виставка з питань сільського господарства, тваринництва та технологій, організатором якої є Торгово-промислова палата м.Самсун спільно з компанією TUYAP.

Про скликання двадцять другої сесії Попільнянської селищної ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять другу сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання 02 жовтня 2018 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.

В світле майбутнє з новим дахом

Напередодні нового навчального року Попільнянська селищна рада повідомляє, що підходить до завершення ремонт покрівлі Ходорківської загальноосвітньої школи.

Всеукраїнський громадський рух "Сила права"

Це незалежна правозахисна організація, що надає безкоштовну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України і окупації частини території України.