податкова інформує

Щодо сплати податку на нерухоме майно та земельного податку!

Бердичівська ОДПІ, у зв’язку із численними зверненнями фізичних осіб – платників податку на нерухоме майно та земельного податку щодо відмов банківських установ в зарахуванні сум податкових зобов’язань згідно з реквізитами, зазначеними в податкових повідомленнях – рішеннях, повідомляє наступне:

графік прийому

26 липня 2018 року о 10.00 відбудеться виїзний прийом громадян посадовими особами Попільнянської селищної ради:

графік прийому

Графік
виїзних прийомів громадян посадовими особами
Попільнянської селищної ради

гастролі театру

На Попільнянщині – гастролі театру з міста Олександрія Кіровоградської області!
Радо запрошуємо жителів Попільнянщини відвідати виставу «За двома зайцями», яка є класикою української драматургії!
Вхід безкоштовний!

Всі старались порадувати дітей

Приємна подія зібрала минулої середи чимало дітей та дорослих попільнянців на розі вулиць Молодогвардійців і Вітрука у райцентрі. Тут урочисто відкривали дитячий майданчик. Спорудження його розпочалося ще минулого року. Встановили качелі, карусель, турніки, шведські драбини, для найменших – гірку. Довколишня дітлашня вже добряче "обкатала» все це спорядження. Але нинішнього року роботи продовжились.