Повідомлення про проведення громадських слухань у зв’язку з намірами будівництва міні-футбольного майданчика з штучним покриттям та спортивного майданчика.

про проведеннягромадських слухань

щодо обговорення детального плану території земельної ділянки парку в смт Попільня Попільнянського району Житомирської області у зв’язку з намірами будівництва міні-футбольного майданчика з штучним покриттям та спортивного майданчика.

Безпритульні собаки: як потрібно діяти?

Тема боротьби з безпритульністю собак в Україні настільки загострилася в останні роки, що набула загальносуспільного і загальнодержавного значення. І не дарма, адже, з одного боку, розв’язання цієї проблеми сприяє підвищенню культури поводження з тваринами, а з іншого - запобігає від можливих загроз життєдіяльності людини.

Всі не в ногу… переконаний пан Качур, нав’язуючи громаді і раді свою позицію

У газеті «Перемога» №30 від 28 липня ц. р. опубліковано чергові «роздуми по суті» Петра Качура. Мушу використати лапки, оскільки якраз суть справи автор вперто ігнорує, чи, по крайній мірі, не бажає помічати, намагаючись через проблему, яка щонайменше десятиліття на слуху в попільнянців, в черговий раз закинути докір керівникам Попільнянської селищної ради, які працюють у цьому органі самоврядування менше двох років.

Про скликання восьмої сесії Попільнянської селищної ради скликання 03 серпня 2017 року

Секретар Попільнянської селещної ради Ільїна Валентина Миколаївна відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 18 липня 2017 року підписала розпорядження про скликання восьмої сесії селищної ради VIІ скликання.

Восьма сесія селищної ради VІІ скликання відбудеться 03 серпня 2017 року о 10-й годині у великій залі  районної ради.

День села у Миролюбівці

Навесні та влітку у багатьох населених пунктах нашої об’єднаної громади відзначали день села. Особливо багатолюдним це свято видалося у Миролюбівці, де нинішнього року воно співпало із ще однією визначною подією – 55-річчям об’єднання Кіловки та Лозовик у Миролюбівку.

Ой, дороги, дороги…

За останні роки мешканці селища Попільні вже звикли, що влітку на вулицях ведеться ремонт дорожнього покриття. Про те, що робиться в цьому плані у райцентрі нинішнього року, розповідає інспектор  з благоустрою Олександр Березюк.

Виїзний прийом громадян у Новоселиці

Минулої середи, як і повідомлялось раніше, виїздний прийом громадян у Новоселиці та Саверцях провели секретар селищної ради Валентина Ільїна і заступник селищного голови Тетяна Середа.