Мін’юст розпочинає опитування жителів сільської місцевості щодо доступу до нотаріальних послуг

Міністерство юстиції України хоче зробити послуги для людей більш якісними та наблизити їх до кожного громадянина. Для цього ми розпочинаємо опитування жителів сіл, селищ, селищ міського типу, міст районного значення щодо доступу до нотаріальних послуг та їх якості.

У Парипсах – День села

Нещодавно за сприяння компанії "Аграрні системні технології" громада Парипс відсвяткувала 335-ту річницю села. Народні гуляння зібрали мало не всіх жителів - і дорослих, і малих.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Згідно Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» жителям надано право самостійно вибирати форму управління своїм будинком, прийнявши спільне рішення співвласників будинку.

Інвестиційні можливості Павлоградської області Республіки Казахстан

Від посольства Республіки Казахстан в Україні надійшла інформація про інвестиційні можливості Павлодарської області Казахстану.