Проект "Я МАЮ ПРАВО"

З огляду на актуальність питання захисту прав громадян, в рамках ефективної партнерської взаємодії у справі реалізації на Житомирщині загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розміщуємо чергову консультацію Міністра юстиції П. Петренка та інформацію про можливість відсвяткувати ювілейну дату шлюбу.

До уваги власників земельних ділянок

Бердичівське управління ГУ ДФС у Житомирській області повідомляє, що відповідно до вимог пунктів 289.2 та 289.3 статті 289 Податкового кодексу України Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру надано інформацію про щорічну індексацію нормативної грошової оцінки земель.

Про скликання двадцять п’ятої сесії Попільнянської селищної ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять п’яту сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання 30 січня 2019 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.

Консультації онлайн

У Житомирі презентували правничу вікіпедію - WikiLegalAid

Отримати правову консультацію онлайн віднедавна може кожна людина, головне мати доступ до інтернету. Довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid за адресою wiki.legalaid.gov.ua презентували 13 грудня у Житомирі.

Відкриття ялинки у Попільні

Як і кілька попередніх років, новорічну ялинку у Попільні встановлено біля центру культури і дозвілля. А відкриття її відбулося за традицією 19 грудня, у день Святого Миколая.