Увага! Погіршення погодних умов на 17-19 березня 2018

   Про складні погодні умови в Україні 17-19 березня 2018 року
             Внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови: 

  17 березня у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській областях сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 см); в Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській областях сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу(приріст снігового покриву 5-10 см); в Україні пориви вітру 15-22 м/с, у північній половині на дорогах ожеледиця.

УВАГА! Крига скресла!!!!

     У зв'язку з підняттям температурних показників, товщина криги на водоймах наразі стає тонкою і ненадійною, тому виникає висока ймовірність нещасних випадків, заручниками яких можуть стати як рибалки, так і випадкові пересічні громадяни.З метою попередження нещасних випадків на річках, які з приходом весни збільшують свою течію, поповнюють рівень води в результаті танення снігу, рятувальники закликають громадян не виходити на кригу і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід зважати на те, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на кризі.Пам'ятайте, що необдумана та необережна поведінка може коштувати життя!

Про скликання сімнадцятої сесії Попільнянської селищної ради VIІ скликання 27 березня 2018

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сімнадцяту сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання 27 березня 2018 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.

Молодь і влада

Про відкритість влади та залучення молоді до управління державою в усі часи говорилось немало. Однак не завжди вживалося достатньо дієвих заходів у цьому плані. А життя не стоїть на місці. Особливо актуально так звана молодіжна тема постає в період децентралізації влади.

НАЗК оголосило подачу декларацій!!!

          Згідно ст.45 Закону України «Про запобігання корупції» визначено, що е-декларування здійснюють всі без винятку особи, уповноваженні на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також прирівненні до них посадові особи, юридичні особи публічного права.

         У зв ̕язку з вищевикладеним наголошуємо про обов ̕язкове подання до 1 квітня 2018 року шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік за формою, що визначається Національним агентством.

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 104 внесено ряд змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587.

Бюджетні кошти надаються суб’єктам господарювання, які займаються виноградарством, садівництвом і хмелярством, незалежно від їх організаційно -правової форми та форми власності.