• Про скликання дванадцятої сесії Попільнянської селищної ради
 • Новорічна ярмарка
 • Про скликання дванадцятої сесії Попільнянської селищної ради

  Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати дванадцяту сесію Попільнянської селищної ради VІІ скликання 14 грудня 2017 року о 10 годині у великій залі районної ради.

  Читати далі...

 • Новорічна ярмарка

  Відповідно до розпорядження  селищного голови  № 86  від 12.12.2017 року  та  з  метою збереження національних традицій, створення святкової атмосфери відпочинку, в рамках новорічно - різдвяних свят з 19 грудня 2017 року по 7 січня 2018 року в селищі Попільня на вул. Богдана Хмельницького12- Б ( територія Центру культури і дозвілля, біля головної новорічної ялинки селища)  проводитиметься Новорічна  ярмарка.

  Читати далі...

 • Децентралізація як шлях прогресу: публічна бібліотека в житті місцевої громади

  5 грудня у фойє Попільнянського Центру культури і дозвілля представники органів місцевого самоврядування, бібліотекарі та представники Житомирського регіонального відділення Асоціації Міст України провели конструктивний діалог «Децентралізація як шлях прогресу: публічна бібліотека в житті місцевої громади». Зустріч відбулася в рамках проекту «Пульс», що виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою Міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX/Україна), яка покликана підвищити обізнаність громадян в питаннях реформи місцевого самоврядування. 

  Читати далі...

Відправити по електронній пошті. Всі поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.