• На головну
  • Анонс подій
  • Повідомлення про проведення громадських слухань щодо обговорення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі по вул. Віталія Шайдюка 4-Б в смт.Попільня

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо обговорення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі по вул. Віталія Шайдюка 4-Б в смт.Попільня

Повідомлення

про проведення громадських слухань

       щодо обговорення Детального плану території земельної ділянки площею 0,0300 га для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі по   вул. Віталія Шайдюка, 4-Б в смт Попільня Попільнянського р-ну Житомирської обл., у зв’язку зі зміною цільового призначення.      

         Замовник розроблення ДПТ – Попільнянська селищна рада.

         Інвестор: Філатов Юрій Миколайович.

     Ознайомитись із матеріалами детального плану території можна у представника об’єднаної територіальної громади Попільнянської селищної ради (каб.221).

   Пропозиції приймаються з 23.11.2018 по 23.12.2018 року за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня Попільнянського району Житомирської області (каб.221).

     Громадські слухання відбудуться о 10.00 год 25 грудня   2018 року за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня Попільнянського району Житомирської області (великий зал).

 У зв`язку  з тим, що 25 грудня 2018 року - вихідний день, громадські слухання переносяться на 26 грудня 2018 року.