Повідомлення про проведення громадських слухань

про проведення громадських слухань

щодо обговорення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення орієнтовною площею 3,2 га по вул. Першотравнева в селі Новоселиця Попільнянського району Житомирської області.

Замовник розроблення ДПТ – Попільнянська селищна рада.

Ознайомитись із матеріалами детального плану території  можна у представника об’єднаної територіальної громади Попільнянської селищної ради (каб.221).

Пропозиції приймаються  з 20.10. по 20.11.2017 року за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня  Попільнянського району  Житомирської області (каб.221).

Громадські слухання відбудуться 21 листопада 2017 року за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня  Попільнянського району  Житомирської області.