• На головну
  • Анонс подій

Повідомлення про проведення громадських слухань у зв’язку з намірами будівництва міні-футбольного майданчика з штучним покриттям та спортивного майданчика.

про проведеннягромадських слухань

щодо обговорення детального плану території земельної ділянки парку в смт Попільня Попільнянського району Житомирської області у зв’язку з намірами будівництва міні-футбольного майданчика з штучним покриттям та спортивного майданчика.

Замовник розроблення ДПТ – Попільнянська селищна рада.

Ознайомитись із матеріалами ДПТ можна у представника об’єднаної територіальної громади Попільнянської селищної ради (каб.221).

Пропозиції приймаються з 11.08. по 11.09.2017 року за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня Попільнянського району Житомирської області (каб.221).

Громадські слухання відбудуться 11 вересня 2017 року за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня Попільнянського району Житомирської області.

про проведеннягромадських слухань

щодо обговорення детального плану території земельної ділянки   по   вул. Героїв Майдану,12 (територія старої лікарні) в смт Попільня Попільнянського району Житомирської області з метою персоніфікації всіх об’єктів житлової забудови, що розміщені на вказаній території.

Замовник розроблення ДПТ – Попільнянська селищна рада.