• На головну
  • Анонс подій

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо обговорення детального плану території земельної ділянки під будівництво і обслуговування будівель торгівлі по вул. Вишнева

про проведеннягромадських слухань

щодо обговорення детального плану території земельної ділянки під будівництво і обслуговування будівель торгівлі по вул. Вишнева, 132 в смт Попільня Житомирської області.

Замовник розроблення ДПТ – Попільнянська селищна рада.

Інвестор розроблення ДПТ – Малюк О.М.

Ознайомитись із матеріалами детального плану території можна у представника об’єднаної територіальної громади Попільнянської селищної ради (каб.221).

Пропозиції приймаються з 04.08. по 04.09.2017 року за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня Попільнянського району Житомирської області (каб.221).

Громадські слухання відбудуться 04 вересня 2017 року за адресою:                вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня Попільнянського району Житомирської області.

про проведеннягромадських слухань

щодо обговорення детального плану території земельної ділянки під розміщення зернообробного цеху в с. Парипси, вул. Миру, 192/4 Попільнянського району Житомирської області.

Замовник розроблення ДПТ – Попільнянська районна державна адміністрація.

Інвестор розроблення ДПТ – Пасічник А.В.

Ознайомитись із матеріалами ДПТ можна у представника об’єднаної територіальної громади Попільнянської селищної ради (каб.221).

Пропозиції приймаються з 04.08. по 04.09.2017 року за адресою:                        вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня Попільнянського району Житомирської області(каб.221) .

Громадські слухання відбудуться 04 вересня 2017 року за адресою:                 вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня Попільнянського району Житомирської області.